تلفن تماس
menuordersearch
abrabzar.com

الیاف پلی پروپیلن PP

موجود
الیاف پلی پروپیلن PP
 الیاف پلی پروپیلن PP
...
الیاف پلی پروپیلن PP
(0)
(0)
الیاف سفید پلی پروپیلن
رنگ و مدل کالا
الیاف سفید پلی پروپیلن
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
75,000 تومان
مشخصات فیزیکی و شیمیایی
مشخصات فیزیکی و شیمایی
حالت فیزیکیالیاف پلی پروپیلن خالص
وزن مخصوص91 گرم در سانتی متر مکعب
مقدار قلیاییصفر
مقدار سولفاتصفر
میزان هوازاییغیر قابل توجه
میزان کلرایدصفر
ضخامت الیاف18 تا 30 میکرون
مدول یانگ5500 تا 7000 mp
مقاومت کششی350 N/mm2
نقطه ذوب 160 درجه سانتیگراد
آشنایی با الیاف پلی پروپیلن

آشنایی با الیاف پلی پروپیلن جهت افزایش دوام بتن
امتیاز کاربران برای این صفحه     | امتیاز 2/5 از 5 (از 1206 رای)
امتیاز شما :
الیاف پلی پروپیلن چیست؟
PP FB نوعی الیاف پروپیلن بوده که به عنوان نوعی از مواد افزودنی بتن جهت کنترل ترک ها به مخلوط بتنی اضافه می‌گردد این ماده به صورت تک رشته ای و در دو اندازه موجود است نوع 12 میلی متری برای بتن و نوع 6 میلی تری برای پلاستر و یا ملات ساختمانی به کار می‌رود. از این الیاف برای جلوگیری از تشکیل ترک‌‌‌‌های ریز ناشی از انقباض، خشک شدن زودرس یا نوسانات زود هنگام دما استفاده می‌شود این اقدامات جهت بهره برداری بهینه از خصوصیات ذاتی مواد سیمانی سخت شده انجام می‌گردد الیاف پروپیلن بر پایه مواد خام منتخب و تحت شرایط کنترل شده تولید می‌شوند تا محصولی یک دست و با کیفیت به وجود آید الیاف pp بتن در دو اندازه زیر موجود است:

الیاف 12 میلی متری: برای مخلوط‌‌‌‌های بتنی با ریزدانه هایی بزرگتر از 5 میلی متر
الیاف 6 میلی متری: برای ملات ها
کاربرد‌‌‌‌های الیاف پلی پروپیلن
به طور کلی از الیاف پلی پروپیلن برای کنترل ترک در محصولاتی که از سیمان درست شده است از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کنترل ترک در بتن آماده، بتن پیش ساخته، شاتکریت متداول، اجرای پوشش کف ها، اندود کاری و بتن‌‌‌‌های میکروسیلیسی دال‌‌‌‌های بتنی، اجرای کف ها، بتن‌‌‌‌های طرح دار یا نقش دار و سواره روها
سازه‌‌‌‌های نگهدارنده آب، بتن ریزی سازه‌‌‌‌های ساحلی و...
ترمیم لکه ها، اجرای تیغه‌‌‌‌های نازک و...
سدها، مخازن آب، ساخت سیلوها و تونل ها
خصوصیات ویژه الیاف پلی پروپیلن
PP FB مقرون به صرفه و به عنوان ضد ترک، جایگزین مناسبی برای شبکه آرماتورها محسوب می‌شود.
مصرف آن به نیروی کار و زمان اجرای کمتری احتیاج دارد.
از ایجاد ترک‌‌‌‌های ذاتی در بتن جلوگیری می‌کند. ویژگی‌‌‌‌های یک پرداخت نهایی و دوام بتن را بهبود بخشیده و مانند یک ضد زنگ عمل می‌کند.
پخش یکنواخت در مخلوط بتن و عدم زنگ زدگی
انطباق با استاندارد: ASTM C111-6

نحوه مصرف


نحوه مصرف و نکات ضروری الیاف پلی پروپیلن
می توان با مقادیر متفاوت نسبت به حدود داده شده در جدول بالا از الیاف پلی پروپیلن استفاده نمود در این صورت جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین شرکت کلینیک بتن ایران تماس فرمایید. در صورتی که الیاف در محل کارگاه و در بتن آماده مصرف شود توجه می‌گردد حداقل به مدت 5 دقیقه در دستگاه مخلوط کننده الیاف اضافه شده کاملا ترکیب نمایید. در صورت مصرف الیاف پلی پروپلین با مقادیری بیشتر از حدود داده شده در جدول بالا، ضمن کاهش کارایی بتن، میزان چسبندگی مخلوط افزایش می‌یابد. باید در انبار با دمای زیر 35 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

میزان مصرف الیاف پلی پروپیلن
میزان مصرف الیاف در بتن جهت دستیابی به شرایط لازم باید با تولید مخلوط آزمایشی در آزمایشگاه بتن و استفاده از مواد و شرایط کارگاهی تعیین گردد به عنوان یک راهنمایی جهت آزمایش، مقادیر مصرف پلی پروپیلن به شرح ذیل پیشنهاد می‌شوند :

نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید. برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌‌‌‌های متداول گاهی به دلایل مختلف مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در ایران، وضعیت برخی از کالاها در وب سایت به "ناموجود" تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست مجوز ها کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی‌‌‌‌های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت‌‌‌‌های معتبر و نمایندگان کالاها است.